BackBack

THIKE BUKE ANTIBAKTERIALE 20CM /CODE BG-4067

Lek 600 Lek 400

THIKE BUKE ANTIBAKTERIALE 20CM /. CODE BG-4067

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

THIKE BUKE ANTIBAKTERIALE 20CM /.

CODE BG-4067

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.