BackBack

TENXHERE GATIMI Shallow pot with lid 28 cm, Rose Gold Collection/CODE BH/1519N

Lek 4,800

TENXHERE GATIMI Shallow pot with lid 28 cm, Rose Gold Collection/ CODE BH/1519N Material: forged aluminum Size: Shallow pot Ø28*7,5 cm 3,8L Color: rose gold 3-LAYER MARBLE COATING ERGONOMIC SOFT TOUCH...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TENXHERE GATIMI Shallow pot with lid 28 cm, Rose Gold Collection/

CODE BH/1519N

Material: forged aluminum
Size:
Shallow pot Ø28*7,5 cm 3,8L
Color: rose gold

  • 3-LAYER MARBLE COATING
  • ERGONOMIC SOFT TOUCH HANDLE
  • TURBO INDUCTION BASED
  • SAVE 35% ENERGY
  • T-GLASS LID WITH S/S KNOB
  • ELEGANT DESIGN
  • METALLIC OUTSIDE COLOR
  • ECO FRIENDLY
  • PFOA, LEAD, CADMIUM FREE
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.