BackBack

TENXHERE GATIMI INOKS "LALE" 24CM/ CODE BON2164

Lek 7,600 Lek 3,800

TENXHERE GATIMI INOKS "LALE" 24CM/ CODE BON2164

Përshkrimi i Produktit

TENXHERE GATIMI INOKS "LALE" 24CM/

CODE BON2164

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.