BackBack

TAVE PER 12 MUFFIN WITH CERAMIC NONSTICK COATING H3X26X38CM/CODE 10-103-046

Lek 2,400 Lek 1,680

TAVE PER MUFFIN WITH CERAMIC NONSTICK COATING H3X26X38CM/ CODE 10-103-046

Nxito, ka vetëm 6 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAVE PER MUFFIN WITH CERAMIC NONSTICK COATING H3X26X38CM/

CODE 10-103-046

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.