BackBack

TAS-KUPE ME DOREZE 320ML/CODE HUN210K6

Lek 800 Lek 400

TAS-KUPE ME DOREZE 320ML/ CODE HUN210K6

Nxito, ka vetëm 7 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAS-KUPE ME DOREZE 320ML/

CODE HUN210K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.