BackBack

SUPJERE PORCELANI "POLO PLATINE" /CODE 34.001.09PL

Lek 8,000 Lek 6,400

SUPJERE PORCELANI "POLO PLATINE" / CODE 34.001.09PL

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SUPJERE PORCELANI "POLO PLATINE" /

CODE 34.001.09PL

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.