BackBack

SHISHE QELQI"BRONZE"14X26CM/CODE KRA128

Lek 4,500 Lek 2,700

SHISHE QELQI"BRONZE"14X26CM/ CODE KRA128

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SHISHE QELQI"BRONZE"14X26CM/

CODE KRA128

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.