BackBack

SHISHE BOTTLE 700ML 22CM CODE VAR102

Lek 3,100 Lek 2,480

 SHISHE BOTTLE 700ML 22CM  CODE VAR102 Reference: VAR102 Height:22Length:9Width:9

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

 SHISHE BOTTLE 700ML 22CM 

CODE VAR102

Reference:
VAR102
Height:22
Length:9
Width:9
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.