BackBack

SHISHE BOTTLE 12X26CM/CODE ORT105

Lek 2,800 Lek 2,240

SHISHE BOTTLE 12X26CM/ CODE ORT105 Reference: ORT105 Height:26Length:12Width:12

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SHISHE BOTTLE 12X26CM/

CODE ORT105

Reference:
ORT105
Height:26
Length:12
Width:12
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.