BackBack

SET 6 COPE PJATE EMBELSIRE G/"CHLOE" 20CM/CODE RRB203K6

Lek 3,400 Lek 1,700

SET 6  COPE PJATE EMBELSIRE G/"CHLOE"  20CM/ CODE RRB203K6

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET 6  COPE PJATE EMBELSIRE G/"CHLOE"  20CM/

CODE RRB203K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.