BackBack

SET VAZO S/3 METAL COFFEE/SUGAR/TEA CANISTER PINK D10X16CM/CODE 6-60-151-0016

Lek 2,500 Lek 1,750

SET VAZO S/3 METAL COFFEE/SUGAR/TEA CANISTER PINK D10X16CM/ CODE 6-60-151-0016

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET VAZO S/3 METAL COFFEE/SUGAR/TEA CANISTER PINK D10X16CM/

CODE 6-60-151-0016

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.