BackBack

SET THIKA 6 COPE TABLE KNIFE CHIPPENDALE 100GR/CODE 45.805.074

Lek 3,100 Lek 2,170

SET THIKA 6 COPE TABLE KNIFE CHIPPENDALE 100GR/ CODE 45.805.074

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET THIKA 6 COPE TABLE KNIFE CHIPPENDALE 100GR/

CODE 45.805.074

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.