BackBack

SET TASA SERVIRJE APETIZER ROUND BOWLS 4PCS ACACIA 1313/CODE 65.000.204

Lek 5,000 Lek 3,500

SET TASA SERVIRJE APETIZER ROUND BOWLS 4PCS ACACIA 1313/ CODE 65.000.204

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET TASA SERVIRJE APETIZER ROUND BOWLS 4PCS ACACIA 1313/

CODE 65.000.204

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.