BackBack

SET SERVIRJE TASA APETIZER RECT DIP 4PCS ACACIA 1288/CODE 65,000,205

Lek 3,900 Lek 2,750

SET SERVIRJE TASA APETIZER RECT DIP 4PCS ACACIA 1288/ CODE 65,000,205

Nxito, ka vetëm 6 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET SERVIRJE TASA APETIZER RECT DIP 4PCS ACACIA 1288/

CODE 65,000,205

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.