BackBack

SET SERVIRJE APETIZER RECT DIP 4PCS ACACIA 1445/CODE 65.000.215

Lek 4,600 Lek 3,220

SET SERVIRJE APETIZER RECT DIP 4PCS ACACIA 1445/ CODE 65.000.215

Nxito, ka vetëm 6 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET SERVIRJE APETIZER RECT DIP 4PCS ACACIA 1445/

CODE 65.000.215

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.