BackBack

SET PJATASH 20PCS KAMELIA/I GOLD/CODE 41.001.40GL

Lek 20,900 Lek 16,720

SET PJATASH 20PCS KAMELIA/I GOLD/ CODE 41.001.40GL 6 PJATA ANTIPASTE  6 PJATA SUPE   6 PJATA FRUTE  1 PJATANCE   1 TAS SALLATE 

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATASH 20PCS KAMELIA/I GOLD/

CODE 41.001.40GL

6 PJATA ANTIPASTE

 6 PJATA SUPE 

 6 PJATA FRUTE

 1 PJATANCE 

 1 TAS SALLATE 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.