BackBack

SET PJATASH 20 COPE "LOREN"/CODE 24.268.40

Lek 24,100 Lek 19,280

SET PJATASH 20 COPE "LOREN"/ CODE 24.268.40 6 PJATATE CEKETA 6 PJATA TE THELLA 6 PJATA FRUTE 1 TAS SALLATE 1 PJATANCE

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATASH 20 COPE "LOREN"/

CODE 24.268.40

  • 6 PJATATE CEKETA
  • 6 PJATA TE THELLA
  • 6 PJATA FRUTE
  • 1 TAS SALLATE
  • 1 PJATANCE
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.