BackBack

SET PJATA TE CEKETA TIFFANY DESSERT PLATE 21CM / CODE RSL103K6

Lek 4,200 Lek 2,940

SET PJATA TE CEKETA TIFFANY DESSERT PLATE 21CM / CODE RSL103K6

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATA TE CEKETA TIFFANY DESSERT PLATE 21CM /

CODE RSL103K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.