BackBack

SET PJATA EMERALD 20 COPE /CODE 47.200.40

Lek 21,900 Lek 17,520

SET PJATA EMERALD 20 COPE / CODE 47.200.40 6 PJATE E CEKET  27cm 6 PJATE SUPE E THELLE  22cm 6 PJATE FRUTE  21cm 1 TAS SALLATE  23cm 1 PJATANCE  32cm

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATA EMERALD 20 COPE /

CODE 47.200.40

  • 6 PJATE E CEKET  27cm
  • 6 PJATE SUPE E THELLE  22cm
  • 6 PJATE FRUTE  21cm
  • 1 TAS SALLATE  23cm
  • 1 PJATANCE  32cm
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.