BackBack

SET PJATA 20 COPE " SIENA"/CODE 25.945.40

Lek 14,300 Lek 10,010

SET PJATA 20 COPE " SIENA"/ CODE 25.945.40 6 COPE PJATE E CEKET  6 COPE PJATE E THELLE  6 COPE PJATE FRUTE  1 PJATANCE  1 TAS SALLATE   

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATA 20 COPE " SIENA"/

CODE 25.945.40

6 COPE PJATE E CEKET 

6 COPE PJATE E THELLE 

6 COPE PJATE FRUTE 

1 PJATANCE 

1 TAS SALLATE 

 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.