BackBack

SET PJATA 20 COPE NORDEN/CODE 25.432.40

Lek 13,100 Lek 9,170

SET PJATA 20 COPE NORDEN/ CODE 25.432.40  

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATA 20 COPE NORDEN/

CODE 25.432.40

 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.