BackBack

SET PIATA 20 COPE "KAMELIA WHITE"/CODE 41.000.40

Lek 16,490 Lek 13,520

SET PIATA 20 COPE "KAMELIA WHITE"/ CODE 41.000.40   6 PJATA ANTIPASTE 6 PJATA SUPE  6 PJATA FRUTE 1 PJATANCE  1 TAS SALLATE 

E shitur

Përshkrimi i Produktit

SET PIATA 20 COPE "KAMELIA WHITE"/

CODE 41.000.40

 

6 PJATA ANTIPASTE

6 PJATA SUPE 

6 PJATA FRUTE

1 PJATANCE 

1 TAS SALLATE 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.