BackBack

SET PIATA 20 COPE "IVONA PLATINE "/CODE 36.001.40PL

Lek 19,600 Lek 15,680

SET PIATA 20 COPE "IVONA PLATINE "/ CODE 36.001.40PL   6 PJATA ANTIPASTE 6 PJATA SUPE  6 PJATA FRUTE 1 PJATANCE  1 TAS SALLATE 

Nxito, ka vetëm 7 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PIATA 20 COPE "IVONA PLATINE "/

CODE 36.001.40PL

 

6 PJATA ANTIPASTE

6 PJATA SUPE 

6 PJATA FRUTE

1 PJATANCE 

1 TAS SALLATE 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.