BackBack

SET MBAJTESE VAJ-UTHULL/6 pcs condiment set/CODE BL-3435

Lek 1,300

SET MBAJTESE VAJ-UTHULL/6 pcs condiment set/ CODE BL-3435

Përshkrimi i Produktit

SET MBAJTESE VAJ-UTHULL/6 pcs condiment set/

CODE BL-3435

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.