BackBack

SET LUGE PIRUNJ THIKA 30 COPE CUTLERY SET INOX 30PCS MOVE 980/CODE 45.980.030

Lek 12,300 Lek 8,610

SET LUGE PIRUNJ THIKA 30 COPE CUTLERY SET INOX 30PCS MOVE 980/ CODE 45.980.030

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET LUGE PIRUNJ THIKA 30 COPE CUTLERY SET INOX 30PCS MOVE 980/

CODE 45.980.030

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.