BackBack

SET LUGE CAJI 6 COPE CAKE SPOON 6PCS DURABLE BLACK MATT/CODE 45.076.04

Lek 3,000 Lek 2,100

SET LUGE CAJI 6 COPE CAKE SPOON 6PCS DURABLE BLACK MATT/ CODE 45.076.04

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET LUGE CAJI 6 COPE CAKE SPOON 6PCS DURABLE BLACK MATT/

CODE 45.076.04

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.