BackBack

SET GOTA S/6 WATER GLASS CLEAR 340ml Φ7,5Χ14CM/CODE 6-60-781-0004

Lek 3,200 Lek 2,240

SET GOTA S/6 WATER GLASS CLEAR 340ml Φ7,5Χ14CM/ CODE 6-60-781-0004

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTA S/6 WATER GLASS CLEAR 340ml Φ7,5Χ14CM/

CODE 6-60-781-0004

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.