BackBack

SET GOTA 6 COPE WINE GLASS FOOT 28CL X-TREME BLACK/CODE 52.989.54

Lek 4,900 Lek 3,920

SET GOTA 6 COPE WINE GLASS FOOT 28CL X-TREME BLACK/ CODE 52.989.54

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTA 6 COPE WINE GLASS FOOT 28CL X-TREME BLACK/

CODE 52.989.54

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.