BackBack

SET GOTA 6 COPE WINE GLASS FOOT 35CL IRID AMBER/CODE 52.014.53

Lek 6,450 Lek 5,160

SET GOTA 6 COPE WINE GLASS FOOT 35CL IRID AMBER/ CODE 52.014.53

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTA 6 COPE WINE GLASS FOOT 35CL IRID AMBER/

CODE 52.014.53

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.