BackBack

SET GOTA 6 COPE WINE GLASS 280CC/CODE SETTIR104K6

Lek 4,800 Lek 3,840

SET GOTA 6 COPE WINE GLASS 280CC/ CODE SETTIR104K6

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET GOTA 6 COPE WINE GLASS 280CC/

CODE SETTIR104K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.