BackBack

SET FILXHANE PJATEZ 6 COPE CAJI RIVA/CODE SET50.286.16

Lek 9,400 Lek 7,520

SET FILXHANE PJATEZ 6 COPE CAJI RIVA/ CODE SET50.286.16

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHANE PJATEZ 6 COPE CAJI RIVA/

CODE SET50.286.16

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.