BackBack

SET FILXHANE PJATEZ 6 COPE CAJI PLATINUM/CODE SET24.261.16

Lek 9,600 Lek 7,680

SET FILXHANE PJATEZ 6 COPE CAJI PLATINUM/ CODE SET24.261.16

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHANE PJATEZ 6 COPE CAJI PLATINUM/

CODE SET24.261.16

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.