BackBack

SET FILXHANE JUMBO 6 COPE 8X16 CM/CODE TLH110K6

Lek 11,400 Lek 7,500

SET FILXHANE JUMBO 6 COPE 8X16 CM/ CODE TLH110K6

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHANE JUMBO 6 COPE 8X16 CM/

CODE TLH110K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.