BackBack

SET FILXHANE CAJI 6 COPE PINK FLOWER /CODE 3-60-518-0031

Lek 7,100 Lek 4,970

SET FILXHANE CAJI 6 COPE PINK FLOWER / CODE 3-60-518-0031

Nxito, ka vetëm 6 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHANE CAJI 6 COPE PINK FLOWER /

CODE 3-60-518-0031

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.