BackBack

SET FILXHANE CAJI 6 COPE ADORE /CODE SET24.282.16

Lek 7,500 Lek 6,000

SET FILXHANE CAJI 6 COPE ADORE / CODE SET24.282.16

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHANE CAJI 6 COPE ADORE /

CODE SET24.282.16

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.