BackBack

SET FILXHANE CAJI 6 COPE ADISSON/CODE SET43.7654.16

Lek 7,300 Lek 5,840

SET FILXHANE CAJI 6 COPE ADISSON/ CODE SET43.7654.16

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHANE CAJI 6 COPE ADISSON/

CODE SET43.7654.16

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.