BackBack

SET FILXHANE 6 COPE TEA CUPSAUCER POLO PLATINE /CODE SET34.001.16PL

Lek 6,700 Lek 5,360

SET FILXHANE 6 COPE TEA CUPSAUCER POLO PLATINE / CODE SET34.001.16PL

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHANE 6 COPE TEA CUPSAUCER POLO PLATINE /

CODE SET34.001.16PL

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.