BackBack

SET FILXHANE 6 COPE TEA CUP/SAUCER II PLATIN/CODE SET06.002.16PL

Lek 6,700 Lek 5,360

SET FILXHANE 6 COPE TEA CUP/SAUCER II PLATIN/ CODE SET06.002.16PL

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHANE 6 COPE TEA CUP/SAUCER II PLATIN/

CODE SET06.002.16PL

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.