BackBack

SET FILXHANE 6 COPE TEA CUP/SAUCER II GOLD/CODE SET06.002.16GL

Lek 6,700 Lek 5,360

SET FILXHANE 6 COPE TEA CUP/SAUCER II GOLD/ CODE SET06.002.16GL

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHANE 6 COPE TEA CUP/SAUCER II GOLD/

CODE SET06.002.16GL

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.