BackBack

SET FILXHANE CAJI 6 COPE ME PJATE "TIFFANY"220CC/CODE RSW109K6

Lek 5,400 Lek 3,780

SET FILXHANE CAJI  6 COPE ME PJATE "TIFFANY"220CC/ CODE RSW109K6

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHANE CAJI  6 COPE ME PJATE "TIFFANY"220CC/

CODE RSW109K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.