BackBack

SET FILXHANE 6 COPE CAJI IVONA GOLD/CODE SET36.001.16GL

Lek 7,200 Lek 5,760

SET FILXHANE 6 COPE CAJI IVONA GOLD / CODE SET36.001.16GL

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHANE 6 COPE CAJI IVONA GOLD /

CODE SET36.001.16GL

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.