BackBack

SET FILXHAN CAPPUCCINO ME PJATE 6 COPE/ CODE HUN310K6

Lek 6,000 Lek 4,200

SET FILXHAN CAPPUCCINO ME PJATE 6 COPE/ CODE HUN310K6

Përshkrimi i Produktit

SET FILXHAN CAPPUCCINO ME PJATE 6 COPE/

CODE HUN310K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.