BackBack

SET FILXHAN CAJI S/6 PORCELAIN MUG SET W/STAND PINK 220CC 17X17X38 / CODE 3-60-931-0178

Lek 8,600 Lek 6,020

SET FILXHAN CAJI S/6 PORCELAIN MUG SET W/STAND PINK 220CC 17X17X38 / CODE 3-60-931-0178

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHAN CAJI S/6 PORCELAIN MUG SET W/STAND PINK 220CC 17X17X38 /

CODE 3-60-931-0178

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.