BackBack

SET FILXHAN CAJI IN BEIGE COLOR 6 COPE/CODE 3-60-379-0028

Lek 5,400 Lek 3,780

SET FILXHAN CAJI IN BEIGE COLOR 6 COPE/ CODE 3-60-379-0028

Përshkrimi i Produktit

SET FILXHAN CAJI IN BEIGE COLOR 6 COPE/

CODE 3-60-379-0028

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.