BackBack

SET FILXHAN CAJI 6 COPE TEA CUP/SAUCER TRIC GOLD /CODE SET35.001.16GL

Lek 7,900 Lek 6,320

SET FILXHAN CAJI 6 COPE TEA CUP/SAUCER TRIC GOLD / CODE SET35.001.16GL

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHAN CAJI 6 COPE TEA CUP/SAUCER TRIC GOLD /

CODE SET35.001.16GL

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.