BackBack

SET FILXHAN 6 COPE TEA CUP/SAUCER KAMELIA GOLD/CODE SET41.001.16GL

Lek 7,200 Lek 5,760

SET FILXHAN 6 COPE TEA CUP/SAUCER KAMELIA GOLD/ CODE SET41.001.16GL

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHAN 6 COPE TEA CUP/SAUCER KAMELIA GOLD/

CODE SET41.001.16GL

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.