BackBack

SET FILXHAN 6 COPE COFFEE CUP/SAUCER REGINA GOLD/CODE SET53.001.17GL

Lek 6,700 Lek 5,360

SET FILXHAN 6 COPE COFFEE CUP/SAUCER REGINAGOLD/ CODE SET53.001.17GL

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHAN 6 COPE COFFEE CUP/SAUCER REGINAGOLD/

CODE SET53.001.17GL

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.