BackBack

SET FILXHAN 6 COPE COFFEE CUP/SAUCER POLO PLATINE/CODE SET34.001.17PL

Lek 6,000 Lek 4,800

SET FILXHAN 6 COPE COFFEE CUP/SAUCER POLO WHITE/ CODE SET34.001.17PL

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET FILXHAN 6 COPE COFFEE CUP/SAUCER POLO WHITE/

CODE SET34.001.17PL

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.