BackBack

SET EMBESIRE "ROMOS AMBER" 7PCS/CODE AD7029

Lek 5,600 Lek 4,480

SET EMBESIRE "ROMOS AMBER" 7PCS/ CODE AD7029 6 PJATA EMBELSIRE 1 PJATANCE 

Përshkrimi i Produktit

SET EMBESIRE "ROMOS AMBER" 7PCS/

CODE AD7029

6 PJATA EMBELSIRE

1 PJATANCE 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.