BackBack

SET EMBELSIRE "ROMOS" 6 COPE 14 CM /CODE AD7019

Lek 2,600 Lek 2,080

SET EMBELSIRE ROMOS 6 COPE / CODE AD7019

Përshkrimi i Produktit

SET EMBELSIRE ROMOS 6 COPE /

CODE AD7019

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.